sobota, 12 września 2009

oddechy..

..przychodzą takie momenty, gdy szukam oddechu ciszy i spokoju w tym wielkomiejskim hałasie.. potrzebuję małą chwilkę wyciszenia, odpoczynku - mam czasem dość chaosu w swojej główce i poplątania myśli.. czy pisać dziś lewą czy prawą ręką? (uśmiech).. troszkę melancholijnie, może nieco smutno? nostalgicznie.. taaak.. wszystko ma swój czas, bo jest czas na radość, czasem na smutek i łzy i.. oczywiście jest czas na miłość..;D

10 komentarzy:

airborne pisze...

Grube mury Barbakanu skutecznie odgradzają od zbędnego zgiełku jakie niesie życie. Pozwalają na wyciszenie
i zadumę nad mijającą teraźniejszością . Pełen refleksji tekst, czytanie sprawia przyjemność i radość.Gorące ucałowania.

AnSa pisze...

..każdy z nas ma chwile zadumy, swoje refleksje nad przemijajacym czasem, nad soba.. dziękuję H. za przyjemne słowa i pozdrawiam bardzo ciepło..:)

airborne pisze...

Jak miło czytać słowa pełne optymizmu , chęci do życia nadziei, całe życie (niedługie)mam nadzieję, myślę że niedługo się spełni, oczekiwanie nagrodzone. Dobre duszki niech czuwają odganiając troski.;))

AnSa pisze...

..;D czy za sprawą dobrych duszków, czy bez? z pewnością powinno być dobrze..;) nie oglądam się za siebie.. żyję dziś, a nie wczoraj i zawsze mam szansę na jutro..:D

airborne pisze...

Moja zasada, podobna a można powiedzieć, żyję dniem i raduje mnie nawet ładna melodia. Szczególnie płynąca do serca.Nocne przytulanki.;)))

AnSa pisze...

..ach te cudne noce ^^ a zwłaszcza te księżycowe z gwiezdnym niebem..:D.. miłych snów H. -dobranoc..:)

airborne pisze...

Ciepłe gwiezdne noce rozpływam się w marzeniach i spaceruję z głową w obłokach.Dobrej nie tylko nocy ale i dnia.

AnSa pisze...

..życie bez marzeń to jak świat bez kolorów.. życzę Ci miłego słonecznego dnia..;)

airborne pisze...

Marzenia, same w sobie są najpiękniejszą umiejętnością daną człowiekowi, przyrodą. Wyobraźnia kształtująca marzenia podpowiada, przekształcając w filmy gdzie gramy główne role.
Przyjemnie uczestniczyć w tych projekcjach. Mieć świadomość że możliwe,niech się spełniają dając radość;)))*

AnSa pisze...

..więc niech się spełniają dając radość..;)))